Slow Flow (Into Yin) Yoga

Ervaar de harmonie tussen beweging en verstilling. We starten met een zachte slow flow om het lichaam wakker te maken, spanning los te laten en bewust te verbinden met je lichaam en ademhaling.
Vanuit die flow zakken we in de stilte van yin yoga. In de houdingen blijven we enkele minuten, waardoor het bindweefsel, de gewrichten en het zenuwstelsel op een zachte manier worden ondersteund. Door te verzachten, de adem te volgen en de stilte toe te laten, ontstaat er meer ruimte in lichaam én geest.
Een uitnodiging om te vertragen, te voelen en gewoon even te zijn. Je stapt buiten met meer rust, ruimte en hernieuwde energie.
Beginners – Alle niveaus

TARIEVEN EN PERIODES

Je kiest tussen een volledig seizoen met een jaarabonnement of betalen per beurt (hiervoor koop je credits aan en reserveer je een les).

Deze credits zijn onbeperkt geldig, zo kan je dus zelf kiezen wanneer je komt en kan je ook wisselen tussen de verschillende groepslessen.

Opgelet: je betaalt per seizoen (1 schooljaar) éénmalig lidgeld (15 euro).

Er zijn twee tarieven om credits aan te kopen: 60 euro voor 5 lessen (euro 12/les), 110 euro voor 10 lessen (euro 11/les) of 210 euro voor 20 lessen (euro 10,5 /les).

Wil je graag meerdere lessen per week volgen, dan is het All-In abonnement (€495) iets voor jou. Deze gelden voor alle groepslessen*. (Zumba, pilates, yoga, step, HIIT & Core, RheAdance, yogalates, solo latin, dance volwassenen)

*Het All-In abonnement geldt niet voor de Hyrox & Core training, deze zijn altijd via credits.

Slow Flow (Into Yin) Yoga